ARTSTONE kuumakindel liim

Kasutusala
Sobib pindade, kus on tegemist suure temperatuuri kõikumisega, (kaminad, külmkambrid) viimistlemiseks keraamilise, kahhel-, mosaiikplaadi, looduskivist või kunstkivist suuremõõtmeliste ja raskete plaatidega. Kasutatakse betoonist, krohvitud, telliskivist, kergbetoonist, kipsist ja muude aluspindade sise- ja välisviimistluseks. Võib kasutada basseinide viimistlemiseks.

Eelised
Väike kulu – piisab alates 1 mm kihist
Väga hea nakkuvus aluspinnaga
Väga tugev, külmakindel ja  auruläbilaskev
Veekindel ja hüdrofoobne
Elastne
Plaat püsib kindlalt paigal, ei nihku paigaldamisel kohalt
Pikendatud plaadi korrigeerimise ja lahtivõtmise aeg, liimisegu kihile võib plaati paigaldada 35 minuti jooksul, samuti kiirendab see tunduvalt töö teostamist.

Aluspinna ettevalmistamine
Aluspind peab olema kuiv ja tugev, puhastatud mustusest ja õlistest plekkidest ning kergesti lahtitulevast materjalist (tapeet). Suure imavusega pinnad tuleb eelnevalt kruntida. Pinna temperatuur peab olema tööde teostamisel vähemalt +50 C


Liimisegu valmistamine
Paki sisu puistata puhta veega anumasse arvestades 0,17-0,19 L vett 1 kg kuiva liimi kohta. Segada hoolega kuni ühtlase konsistentsi saavutamiseni, segamiseks võib kasutada drelli. Laske segul 5-10 minutit seista ning segage uuesti läbi. Valmissegu on kasutuskõlblik 3-4 tundi.

Töö käik
Liimisegu kantakse ettevalmistatud pinnale segukelguga, seejärel tasandatakse hambulise servaga kellu või terassiluriga. Paigaldage plaat kergete suruvate liigutustega. Plaadi asendit võib korrigeerida 25 minuti jooksul. Plaadid on soovitav paigaldada vähemalt 2mm-se vuugivahega.

Tehnilised andmed:

Kulu 1m2 kohta 3-5 kg
Veekulu 1 kg kuivsegu kohta 0,17-0,19 L
25-kilose kuivsegu koti kohta4,25 - 4,75 L vett
Kihi paksus1 - 6 mm
Maksimaalne tera suurus 0,315 mm
Surve taluvus23,7 
Nakke tugevus 1
Töö teostamise temperatuur  +5 ºŃ kuni + 40 ºŃ
Valmissegu kasutusaegkuni 4 tundi
Plaadi lahtivõtmise aeg 40 minutit
Plaadi asendi korrigeerimise aeg 25 minutit
Lõplik kõvastumine28 päeva
Temperatuurivahemik– 45 ºŃ kuni + 85 ºŃ
Külmataluvus vähemalt 50 tsüklit
Garantiiaeg originaalpakendis kuivas ruumis 12 kuud